Sportcentrum West-Friesland
Damesdubbel Maandag Competitie
monday 3 september 2018 until monday 25 march 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Monday 3 September 2018
10:00 1 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP1 8-0 6-2
2 Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 3-3 4-3
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Joke Smal/ Rita Schoenmaker DDP1 1-3 3-4
4 Fia Pronk/ Ina Meissen v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP1 4-1 2-3
Monday 10 September 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP1 6-1 5-3
2 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 0-4 3-5
3 Fia Pronk/ Ina Meissen v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 3-5 5-4
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP1 5-2 5-5
Monday 17 September 2018
10:00 1 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 5-1 4-4
2 Fia Pronk/ Ina Meissen v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 3-5 3-7
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP1 5-3 7-3
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP1 4-2 3-4
Monday 24 September 2018
10:00 1 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 1-4 4-3
2 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 5-2 8-0
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP1 5-3 5-5
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP1 4-5 2-5
Monday 1 October 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP1 4-2 3-6
2 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 5-1 9-1
3 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP1 5-2 5-4
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 6-0 6-2
Monday 8 October 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 3-1 6-1
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 7-1 9-2
3 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP1 8-1 5-4
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP1 4-3 7-2
Monday 15 October 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP1 4-3 7-3
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP1 4-4 8-3
3 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP1 6-2 7-4
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP1 4-3 4-2
Monday 22 October 2018
10:00 1 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP2 6-3 4-4
2 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Cock Groot/ Dora Brink DDP2 2-5 2-5
3 Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 3-6 5-6
4 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Joke Smal/ Rita Schoenmaker DDP2 3-3 4-4
Monday 29 October 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP2 2-5 7-3
2 Cock Groot/ Dora Brink v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 1-5 5-5
3 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 4-3 3-5
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP2 6-3 3-3
Monday 5 November 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP2 3-4 6-3
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP2 4-3 6-3
3 Cock Groot/ Dora Brink v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 6-3 6-0
4 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 2-5 4-5
Monday 12 November 2018
10:00 1 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 2-5 4-4
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP2 6-0 6-2
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP2 5-2 5-1
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 4-2 5-4
Monday 19 November 2018
10:00 1 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 2-3 8-0
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP2 5-1 3-5
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP2 4-3 6-1
4 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 7-1 5-4
Monday 26 November 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 8-0 5-5
2 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Cock Groot/ Dora Brink DDP2 3-5 7-2
3 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 6-1 6-3
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP2 4-5 8-2
Monday 3 December 2018
10:00 1 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Cock Groot/ Dora Brink DDP2 6-3 5-3
2 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP2 4-3 4-3
3 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP2 5-2 4-3
4 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP2 8-1 7-2
Monday 10 December 2018
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker DDA3 4-4 5-3
2 Nel Knijn/ Joke van der Wel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 3-4 2-6
3 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Fia Pronk/ Ina Meissen DDA3 4-1 4-4
4 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Cock Groot/ Dora Brink DDA3 4-3 3-7
Monday 17 December 2018
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDA3 6-2 3-5
2 Cock Groot/ Dora Brink v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 4-4 5-4
3 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 4-3 6-2
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDA3 3-4 6-4
Monday 7 January 2019
10:00 1 Cock Groot/ Dora Brink v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 3-4 3-4
2 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDA3 3-3 2-4
3 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDA3 5-1 4-3
4 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 4-2 0-7
Monday 14 January 2019
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDA3 5-3 8-1
2 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDA3 5-1 8-1
3 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 5-1 4-1
4 Fia Pronk/ Ina Meissen v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 6-3 5-3
Monday 21 January 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDA3 2-4 4-3
2 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDA3 7-1 7-2
3 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 5-0 3-5
4 Fia Pronk/ Ina Meissen v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 4-1 6-2
Monday 28 January 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 3-4 6-1
2 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 6-3 6-3
3 Fia Pronk/ Ina Meissen v Cock Groot/ Dora Brink DDA3 6-2 3-7
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDA3 5-2 3-5
Monday 4 February 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDA3 5-4 6-2
2 Fia Pronk/ Ina Meissen v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDA3 6-0 7-2
3 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Cock Groot/ Dora Brink DDA3 4-2 8-2
4 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDA3 5-3 6-3
Monday 11 February 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker DDP4 2-4 3-5
2 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP4 6-2 4-3
3 Cock Groot/ Dora Brink v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP4 6-2 5-4
4 Dora Stam/ Olga Post-Zurel v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 5-3 4-4
Monday 18 February 2019
10:00 1 Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 2-5 2-7
2 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP4 1-5 4-5
3 Cock Groot/ Dora Brink v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 4-3 6-5
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP4 5-0 6-3
Monday 25 February 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Fia Pronk/ Ina Meissen DDP4 4-3 5-2
2 Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 3-4 2-4
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers DDP4 5-0 7-2
4 Cock Groot/ Dora Brink v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 4-3 3-5
Monday 4 March 2019
10:00 1 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP4 6-2 7-2
2 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 2-3 8-1
3 Fia Pronk/ Ina Meissen v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 3-3 5-2
4 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP4 4-1 5-2
Monday 11 March 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP4 4-5 8-2
2 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 7-0 7-2
3 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Cock Groot/ Dora Brink DDP4 5-1 8-2
4 Fia Pronk/ Ina Meissen v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 3-4 4-4
Monday 18 March 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 4-2 7-2
2 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Cock Groot/ Dora Brink DDP4 6-0 5-4
3 Fia Pronk/ Ina Meissen v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP4 4-4 3-4
4 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 4-2 7-3
Monday 25 March 2019
10:00 1 Joke Smal/ Rita Schoenmaker v Nel Knijn/ Joke van der Wel DDP4 2-2 5-2
2 Sandra Koenders-Ravelli/ Ashley Schoenmaker v Dora Stam/ Olga Post-Zurel DDP4 4-3 6-2
3 Fia Pronk/ Ina Meissen v Cock Groot/ Dora Brink DDP4 2-6 4-5
4 Maaike Snijders/ Trudie Kuijpers v Miriam Wenker/ Greet Braas/ Lucienne Koopman DDP4 5-1 8-2

Volg dit toernooi op www.sportcentrumwestfriesland.nl.

© PlanMySport - 14 Oct 2019 15:18