Sportcentrum West-Friesland
Damesdubbel Dinsdag Competitie
tuesday 4 september 2018 until tuesday 26 march 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Tuesday 4 September 2018
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis DDP1 5-1 4-5
2 Ali Geltink/ Ada Bakker v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDBP1 3-2 2-5
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman DDP1 3-5 6-3
10:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDBP1 5-0 5-3
2 Regina Willemse/ Joke van Hees v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDCP1 3-4 4-4
3 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDBP1 2-4 3-5
11:00 1 Karin Loos/ Els Klitsie v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDCP1 3-2 3-5
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDP1 6-1 6-4
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDCP1 6-2 9-2
Tuesday 11 September 2018
09:00 1 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Regina Willemse/ Joke van Hees DDCP1 4-2 8-1
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDP1 3-4 5-5
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDBP1 4-4 1-8
10:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDP1 3-3 5-2
2 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDBP1 6-1 5-2
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDP1 8-1 6-0
11:00 1 Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDBP1 1-4 2-4
2 Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos v Karin Loos/ Els Klitsie DDCP1 4-2 3-5
3 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDCP1 6-1 5-3
Tuesday 18 September 2018
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman DDP1 2-3 5-3
2 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDCP1 3-2 2-5
3 Regina Willemse/ Joke van Hees v Karin Loos/ Els Klitsie DDCP1 2-4 4-4
10:00 1 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDBP1 1-4 5-3
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDBP1 4-2 5-4
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDP1 5-2 7-3
11:00 1 Ali Geltink/ Ada Bakker v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDBP1 6-2 2-6
2 Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDCP1 6-1 8-1
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDP1 3-5 5-3
Tuesday 25 September 2018
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDP1 5-5 7-1
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman DDP1 4-2 4-4
3 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDBP1 3-2 3-4
10:00 1 Ali Geltink/ Ada Bakker v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDBP1 4-2 3-3
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDBP1 5-1 7-4
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Karin Loos/ Els Klitsie DDCP1 6-1 10-1
11:00 1 Regina Willemse/ Joke van Hees v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDCP1 6-1 7-2
2 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDP1 3-2 3-5
3 Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDCP1 4-2 5-3
Tuesday 2 October 2018
09:00 1 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Karin Loos/ Els Klitsie DDCP1 3-4 2-6
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDP1 5-2 6-1
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDP1 4-3 7-2
10:00 1 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDBP1 3-2 4-3
2 Ali Geltink/ Ada Bakker v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDBP1 2-5 5-1
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDCP1 9-0 9-0
11:00 1 Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDBP1 3-3 1-6
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDP1 6-1 5-2
3 Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos v Regina Willemse/ Joke van Hees DDCP1 5-3 4-5
Tuesday 9 October 2018
09:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop DDA2 2-5 6-2
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDB2 5-2 5-3
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Froukje de Graaf/ Eveline Hirman v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA2 5-2 5-4
10:00 1 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA2 3-4 5-6
2 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDB2 2-4 6-3
3 Karin Loos/ Els Klitsie v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC2 5-1 2-4
11:00 1 Regina Willemse/ Joke van Hees v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC2 5-2 7-2
2 Ali Geltink/ Ada Bakker v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDB2 4-3 2-5
3 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDC2 4-4 5-6
Tuesday 16 October 2018
09:00 1 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Ali Geltink/ Ada Bakker DDB2 2-5 0-8
2 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB2 3-4 2-6
3 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDA2 2-3 7-1
10:00 1 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC2 5-3 4-3
2 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA2 6-2 9-1
3 Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDB2 3-4 5-4
11:00 1 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC2 5-1 5-2
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Froukje de Graaf/ Eveline Hirman DDA2 0-6 6-2
3 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Karin Loos/ Els Klitsie DDC2 5-1 5-2
Tuesday 23 October 2018
09:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC2 4-3 6-3
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA2 6-1 6-3
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB2 4-3 5-4
10:00 1 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC2 6-1 7-0
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Froukje de Graaf/ Eveline Hirman v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDA2 4-1 6-2
3 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDB2 7-0 4-3
11:00 1 Karin Loos/ Els Klitsie v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC2 3-3 2-9
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDB2 3-2 3-6
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA2 4-2 5-5
Tuesday 30 October 2018
09:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDA2 5-1 8-1
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Froukje de Graaf/ Eveline Hirman v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA2 7-1 7-4
3 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB2 4-3 5-4
10:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC2 6-1 4-5
2 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC2 3-3 6-3
3 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer DDB2 4-2 6-1
11:00 1 Ali Geltink/ Ada Bakker v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDB2 3-3 7-3
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA2 3-2 4-3
3 Karin Loos/ Els Klitsie v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC2 4-2 4-3
Tuesday 6 November 2018
09:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA2 4-3 8-1
2 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC2 3-5 7-2
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDA2 2-4 8-1
10:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC2 6-3 6-2
2 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Ali Geltink/ Ada Bakker DDB2 1-5 5-3
3 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Trudie Loos-Van der Gragt/ Emmy Loos DDB2 2-3 2-6
11:00 1 Rita Schoenmaker/ Angelique de Ruijter/ Tineke Seijts/ Esther Kramer v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB2 4-3 4-3
2 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Karin Loos/ Els Klitsie DDC2 4-2 3-4
3 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Froukje de Graaf/ Eveline Hirman DDA2 1-6 2-4
Tuesday 13 November 2018
09:00 1 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDC3P1 4-2 9-2
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA3 5-2 4-2
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis DDA3 6-2 4-2
10:00 1 Regina Willemse/ Joke van Hees v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC3P1 2-4 2-8
2 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDB3 4-2 4-3
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDA3 1-5 6-3
11:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB3 4-3 4-2
2 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB3 1-4 5-2
3 Karin Loos/ Els Klitsie v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC3P1 3-3 6-2
Tuesday 20 November 2018
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop DDA3 2-5 9-0
2 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDA3 7-0 6-4
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA3 4-2 6-2
10:00 1 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDB3 3-4 5-4
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC3P1 7-2 9-0
3 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB3 3-2 6-2
11:00 1 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Karin Loos/ Els Klitsie DDC3P1 3-0 7-2
2 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB3 6-1 7-4
3 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC3P1 7-1 7-1
Tuesday 27 November 2018
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA3 5-1 5-3
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC3P1 5-2 9-0
3 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB3 4-2 2-6
10:00 1 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDB3 3-2 4-2
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDA3 4-3 11-0
3 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB3 2-3 8-3
11:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA3 6-1 3-4
2 Regina Willemse/ Joke van Hees v Karin Loos/ Els Klitsie DDC3P1 2-4 4-4
3 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC3P1 7-0 7-0
Tuesday 4 December 2018
09:00 1 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDB3 3-4 4-6
2 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC3P1 5-1 4-3
3 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Karin Loos/ Els Klitsie DDC3P1 6-3 5-4
10:00 1 Regina Willemse/ Joke van Hees v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC3P1 5-1 4-2
2 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDB3 2-5 4-6
3 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDA3 5-0 7-3
11:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA3 6-2 8-1
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA3 5-2 7-1
3 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB3 1-6 4-4
Tuesday 11 December 2018
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDA3 5-0 8-1
2 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC3P1 3-2 5-4
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA3 4-3 4-4
10:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop DDA3 2-2 6-2
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB3 6-1 5-2
3 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB3 2-3 3-5
11:00 1 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDB3 3-3 3-6
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC3P1 6-0 10-0
3 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Karin Loos/ Els Klitsie DDC3P1 3-2 7-1
Tuesday 18 December 2018
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis DDA4 4-1 5-5
2 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Karin Loos/ Els Klitsie DDC4 3-2 1-7
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema DDB4 4-2 7-4
10:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA4 3-3 4-2
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDB4 3-3 3-7
3 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB4 3-2 3-4
11:00 1 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDC4 3-2 5-3
2 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDA4 3-6 5-5
3 Regina Willemse/ Joke van Hees v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC4 6-1 7-1
Tuesday 8 January 2019
09:00 1 Ali Geltink/ Ada Bakker v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDB4 3-2 6-4
2 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDB4 1-4 6-1
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop DDA4 2-5 3-6
10:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDA4 5-2 8-3
2 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB4 1-3 6-1
3 Karin Loos/ Els Klitsie v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC4 3-2 6-1
11:00 1 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC4 5-2 5-4
2 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC4 5-2 5-4
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDA4 7-1 9-1
Tuesday 15 January 2019
09:00 1 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC4 4-3 4-5
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDB4 5-3 6-4
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDB4 1-2 5-3
10:00 1 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB4 3-3 3-3
2 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Karin Loos/ Els Klitsie DDC4 2-4 4-3
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDA4 3-3 7-2
11:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDA4 6-2 8-2
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA4 5-2 6-3
3 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC4 5-2 6-2
Tuesday 22 January 2019
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDA4 7-1 8-2
2 Ali Geltink/ Ada Bakker v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDB4 5-3 6-3
3 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDB4 1-4 5-2
10:00 1 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC4 6-1 8-3
2 Tonny Heijhoff/ Tiny Boots v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB4 4-1 4-3
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDA4 7-1 5-3
11:00 1 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC4 6-1 7-3
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA4 2-4 5-1
3 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Karin Loos/ Els Klitsie DDC4 5-2 7-1
Tuesday 29 January 2019
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Lida Oudhuis/ Lia Bakker DDA4 5-2 9-0
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop DDA4 1-5 3-4
3 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam DDB4 1-5 3-4
10:00 1 Reinouw de Jong/ Gré Coné/ Sonja Foekema v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDB4 2-6 0-7
2 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDA4 5-1 5-4
3 Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC4 3-3 4-3
11:00 1 Karin Loos/ Els Klitsie v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC4 2-5 2-5
2 Ali Geltink/ Ada Bakker v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB4 4-3 8-2
3 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC4 5-1 9-1
Tuesday 5 February 2019
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman DDA5 3-4 3-4
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Reinouw de Jong/ Gré Coné DDC5 4-3 3-4
3 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA5 3-3 5-2
10:00 1 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB5 3-4 7-2
2 Regina Willemse/ Joke van Hees v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC5 2-4 4-5
3 Ali Geltink/ Ada Bakker v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA5 4-2 3-4
11:00 1 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen DDB5 2-4 4-5
2 Karin Loos/ Els Klitsie v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC5 5-1 3-2
3 Ans Groenewoud/ Tiny Dol v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB5 3-2 3-3
Tuesday 12 February 2019
09:00 1 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC5 6-1 6-4
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis DDA5 2-3 3-4
3 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA5 5-3 8-3
10:00 1 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC5 3-4 7-2
2 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB5 4-2 4-5
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDB5 3-4 3-4
11:00 1 Reinouw de Jong/ Gré Coné v Karin Loos/ Els Klitsie DDC5 3-3 7-0
2 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB5 2-3 3-7
3 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA5 7-0 8-1
Tuesday 26 February 2019
09:00 1 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC5 5-2 5-4
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA5 5-1 10-1
3 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA5 4-2 5-3
10:00 1 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB5 4-1 4-4
2 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB5 6-1 6-4
3 Reinouw de Jong/ Gré Coné v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC5 7-1 8-0
11:00 1 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA5 7-0 6-3
2 Regina Willemse/ Joke van Hees v Karin Loos/ Els Klitsie DDC5 5-2 3-5
3 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB5 6-2 2-6
Tuesday 5 March 2019
09:00 1 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v Marjanne Schrekker/ Ria Besseling DDA5 5-1 6-1
2 José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA5 5-2 8-1
3 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Karin Loos/ Els Klitsie DDC5 6-1 8-1
10:00 1 Reinouw de Jong/ Gré Coné v Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries DDC5 4-1 4-5
2 Peggy Giling-Poland/ Monique Roet v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB5 3-3 4-3
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB5 4-4 4-5
11:00 1 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Angelique de Ruijter/ Esther Kramer DDB5 3-5 3-5
2 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA5 4-1 6-3
3 Regina Willemse/ Joke van Hees v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC5 3-2 3-5
Tuesday 12 March 2019
09:00 1 Marijke Loogman-Kaandorp/ Petra Schilp-Goedkoop v Tonny Heijhoff/ Tiny Boots DDA5 3-4 7-2
2 Reinouw de Jong/ Gré Coné v Regina Willemse/ Joke van Hees DDC5 3-3 7-2
3 Corien Rood/ Simone Beemster/ Anita de Vries v Karin Loos/ Els Klitsie DDC5 5-2 4-2
10:00 1 Angelique de Ruijter/ Esther Kramer v Ans Groenewoud/ Tiny Dol DDB5 4-2 4-3
2 Giny de Wit/ José Verheijden/ Conny van Amsterdam v Gerda van Boggelen/ Marion Leijen DDC5 3-1 6-1
3 Renate van Diepen/ Cindy van der Meer/ Natasja Krijnsen v Peggy Giling-Poland/ Monique Roet DDB5 2-4 7-3
11:00 1 Marjanne Schrekker/ Ria Besseling v Ali Geltink/ Ada Bakker DDA5 5-0 10-1
2 Liesbeth Klinkhamer Albertsma/ Eveline Hirman v José de Wit-Koot/ José de Jong-Versluis DDA5 1-4 3-6
3 Lida Oudhuis/ Lia Bakker v Rita Schoenmaker/ Tineke Seijts DDB5 6-1 7-4

Volg dit toernooi op www.sportcentrumwestfriesland.nl.

© PlanMySport - 18 Oct 2019 16:10