Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Vrijdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m vrijdag 5 juli 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Vrijdag 21 Juni 2019
18:00 1 Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Twinset (Lars Koppers/ Nils Koppers) G18P1#E1 2-4 1-4 02:00
" G18P1#E2 4-0 4-2
" G18P1#D 4-2 4-1
2 Floortje Doorenbosch/ Inez Hofkamp v Thijmen Kemper/ Parsa Memarian G18P1#E1 4-2 5-3 02:00
" G18P1#E2 1-4 4-1 3-7
" G18P1#D 4-1 5-3
19:00 3 Jits van Keken/ Ian van Leuverden v Peppe Koelewijn/ Famke Smiers G18P1#E1 0-4 4-2 4-7 02:00
" G18P1#E2 2-4 0-4
" G18P1#D 4-4 (1) 4-1 3-7
Vrijdag 28 Juni 2019
18:00 1 Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Thijmen Kemper/ Parsa Memarian G18P1#E1 4-2 1-4 6-8 02:00
" G18P1#E2 1-4 4-0 3-7
" G18P1#D 4-2 4-2
2 Floortje Doorenbosch/ Inez Hofkamp v Peppe Koelewijn/ Famke Smiers G18P1#E1 4-2 4-1 02:00
" G18P1#E2 4-1 5-4 (4)
" G18P1#D 4-1 5-3
19:00 3 Jits van Keken/ Ian van Leuverden v Twinset (Lars Koppers/ Nils Koppers) G18P1#E1 0-4 0-4 02:00
" G18P1#E2 1-4 0-4
" G18P1#D 0-4 0-4
Vrijdag 5 Juli 2019
18:00 1 Floortje Doorenbosch/ Inez Hofkamp v Jits van Keken/ Ian van Leuverden G18P1#E1 4-0 4-0 02:00
" G18P1#E2 4-0 4-0
" G18P1#D 4-1 5-3
2 Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Peppe Koelewijn/ Famke Smiers G18P1#E1 4-1 4-2 02:00
" G18P1#E2 3-5 2-4
" G18P1#D 4-1 1-4 3-7
19:00 3 Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v Twinset (Lars Koppers/ Nils Koppers) G18P1#E1 4-2 3-5 6-8 02:00
" G18P1#E2 0-4 0-4
" G18P1#D 0-4 2-4
Niet gepland
Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Floortje Doorenbosch/ Inez Hofkamp G18P1#E1 1-4 4-1 8-6
" G18P1#E2 4-5 4-2 8-6
" G18P1#D 3-5 5-3 7-5
Jits van Keken/ Ian van Leuverden v Thijmen Kemper/ Parsa Memarian G18P1#E1 4-5 3-5
" G18P1#E2 1-4 5-3 2-7
" G18P1#D 4-2 1-4 5-7
Peppe Koelewijn/ Famke Smiers v Twinset (Lars Koppers/ Nils Koppers) G18P1#E1 0-4 0-4
" G18P1#E2 0-4 0-4
" G18P1#D 2-4 1-4
Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Jits van Keken/ Ian van Leuverden G18P1#E1 __________
" G18P1#E2 __________
" G18P1#D __________
Floortje Doorenbosch/ Inez Hofkamp v Twinset (Lars Koppers/ Nils Koppers) G18P1#E1 __________
" G18P1#E2 __________
" G18P1#D __________
Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v Peppe Koelewijn/ Famke Smiers G18P1#E1 __________
" G18P1#E2 __________
" G18P1#D __________

Volg dit toernooi op www.haarlemsejeugdcompetitie.nl.

© PlanMySport - 12 Dec 2019 01:12