Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m zondag 14 juli 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 15 Juni 2019
12:00 1 Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 3-6 1-6 2-7 02:00
2 Bas Broek/ Jonas de Boer v Fedde de Haas/ Willem Dorst G1P1 8-3 2-3 2-3 02:00
3 Sebastiaan Tijl/ Floris van Kesteren v Timo Maes/ Justin Liu GR1P1 10-4 7-4 9-4 02:00
4 Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit/ Louis Peute v Jens Koppers/ Feline van Oerle GR1P1 7-6 9-1 2-8 02:00
14:00 1 A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp G1P1 7-3 7-4 8-4 02:00
2 Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos G1P1 5-5 12-0 6-4 02:00
3 Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 5-7 5-4 1-6 02:00
Zaterdag 22 Juni 2019
12:00 1 Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 8-1 9-2 8-3 01:30
2 Bas Broek/ Jonas de Boer v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 10-2 7-2 8-1 01:30
4 Jens Koppers/ Feline van Oerle v Timo Maes/ Justin Liu GR1P1 10-0 13-0 9-2 01:30
13:30 1 Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 7-2 5-2 9-5 01:30
2 A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 7-3 6-4 7-3 01:30
3 Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Fedde de Haas/ Willem Dorst G1P1 7-3 10-0 5-4 01:30
Zaterdag 29 Juni 2019
09:00 1 Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit/ Louis Peute v Timo Maes/ Justin Liu GR1P1 6-4 6-4 6-4 02:00
2 Jens Koppers/ Feline van Oerle v Sebastiaan Tijl/ Floris van Kesteren GR1P1 9-1 7-4 8-2 02:00
3 Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 9-0 11-2 10-0 02:00
4 Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp G1P1 8-0 5-2 6-3 02:00
11:00 1 Bas Broek/ Jonas de Boer v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G1P1 3-8 6-7 3-8 01:30
3 Fedde de Haas/ Willem Dorst v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 4-7 2-8 3-7 01:30
11:30 2 Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 3-6 6-5 3-8 01:20
Zaterdag 6 Juli 2019
12:00 1 Jens Koppers/ Feline van Oerle v Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit/ Louis Peute GR1X#F __________
2 Sebastiaan Tijl/ Floris van Kesteren v Timo Maes/ Justin Liu GR134#F __________
3 Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Bas Broek/ Jonas de Boer G1P1 __________
4 A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
14:00 2 Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 __________
3 Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
4 Fedde de Haas/ Willem Dorst v Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp G1P1 __________
Zaterdag 13 Juli 2019
10:00 1 Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit/ Louis Peute v Sebastiaan Tijl/ Floris van Kesteren GR1P1 __________
Niet gepland
A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 __________
Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Fedde de Haas/ Willem Dorst G1P1 __________
Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Bas Broek/ Jonas de Boer G1P1 __________
Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G1P1 __________
Bas Broek/ Jonas de Boer v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 __________
Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp G1P1 __________
Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G1P1 __________
Fedde de Haas/ Willem Dorst v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 __________
Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 __________
Bas Broek/ Jonas de Boer v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
Jesper van Oerle/ Alexander Tammes v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 __________
Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) G1P1 __________
Bas Broek/ Jonas de Boer v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
Fedde de Haas/ Willem Dorst v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G1P1 __________
Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G1P1 __________
Fedde de Haas/ Willem Dorst v Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) G1P1 __________
Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 __________
Bas Broek/ Jonas de Boer v Dennis de Vries/ Pelle van Zijl/ Bruno van der Grijp G1P1 __________
Fedde de Haas/ Willem Dorst v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) G1P1 __________

Volg dit toernooi op www.haarlemsejeugdcompetitie.nl.

© PlanMySport - 16 Okt 2019 19:49