Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 13 Januari 2019
13:00 1 Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) v Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) GR1P1 0-7 6-6 8-4 02:00
Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) GR4P1 6-6 5-7 7-6 02:00
2 Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich) v Hillegom groen 2 HTC (Mick Schrage/ Meike Manders) GR1P1 4-6 1-13 3-7 02:00
Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) v MACA Roni (Nina Verhoeff/ Robin Spee) GR4P1 4-3 3-8 6-4 02:00
3 Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers v Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers) GR1P1 5-4 6-5 4-5 02:00
3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx) v De Tijgers Zandvoort (Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit) GR4P1 4-6 4-7 5-6 02:00
4 EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) v ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra) GR2P1 3-7 2-8 2-9 02:00
Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) GR3P1 2-9 3-6 5-8 02:00
15:00 1 Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) v Hillegom Linde en Evi (Linde Zwetsloot/ Evi van Tol) GR2P1 4-7 4-9 5-7 02:00
Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle v Houtvaart (Mats van Merkestein/ Daniël Vrijburg) GR3P1 5-5 8-0 5-10 02:00
2 Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) GR2P1 2-7 8-3 2-8 02:00
Team FeLoMe (Lotte Dammroff/ Merle Kal/ Feline Boissevain) v Girlpower (Maurine Roelants/ Tamar ten Broeke) GR3P1 8-3 4-5 6-5 02:00
3 Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 5-4 4-7 7-4 02:00
Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) G2P1 3-5 1-9 7-4 02:00
4 Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) G1P1 9-2 7-4 8-3 02:00
Stan en Mats Jutte (Stan Jutte/ Mats Jutte) v Sienna Polman/ Indy den Hartog G3P1 8-2 3-7 10-6 02:00
16:00 1 Nedim Sezer/ Maya Gümüs v Dora & Lara (Lara Poelmann/ Dora Eskes) G4P1 5-8 5-7 5-7 02:00
2 Ruby Muller/ Naomi Kassa v Thijmen Kemper/ Parsa Memarian G3P1 6-5 5-8 8-3 02:00
3 Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos) v Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter G4P1 7-4 7-3 10-2 02:00
4 Bas Broek/ Jonas de Boer v Tijn de Vries/ Maurits Boer G4P1 3-6 2-9 4-8 02:00
17:00 1 Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 5-6 2-11 4-7 02:00
2 De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) G1P1 6-4 7-2 9-4 02:00
3 TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 5-3 7-3 7-4 02:00
4 Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) v Mathijs Verdonk/ Seb Blok G2P1 2-6 1-8 1-12 02:00
18:00 3 Adam Shaw/ Roemer van Hall v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G3P1 6-4 4-6 3-9 02:00
4 Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) v Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) G2P1 7-2 7-4 7-4 02:00
Zondag 27 Januari 2019
13:00 1 Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) GR4P1 7-2 7-4 8-6 02:00
2 The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) v De Tijgers Zandvoort (Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit) GR4P1 3-8 4-8 6-6 02:00
15:00 1 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx) v MACA Roni (Nina Verhoeff/ Robin Spee) GR4P1 9-2 7-4 7-5 02:00
2 Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) v Girlpower (Maurine Roelants/ Tamar ten Broeke) GR3P1 8-4 7-4 5-6 02:00
3 Houtvaart (Mats van Merkestein/ Daniël Vrijburg) v Team FeLoMe (Lotte Dammroff/ Merle Kal/ Feline Boissevain) GR3P1 9-2 11-3 3-9 02:00
4 Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle v Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) GR3P1 6-6 9-2 1-10 02:00
16:00 1 Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) v Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers GR1P1 2-9 3-11 6-7 02:00
2 ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra) v Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) GR2P1 2-6 7-6 11-1 02:00
3 EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) v Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker GR2P1 3-6 5-6 2-9 02:00
4 Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) v Hillegom Linde en Evi (Linde Zwetsloot/ Evi van Tol) GR2P1 4-5 7-5 10-2 02:00
5 Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers) v Hillegom groen 2 HTC (Mick Schrage/ Meike Manders) GR1P1 5-7 6-5 8-3 02:00
17:00 1 Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v Stan en Mats Jutte (Stan Jutte/ Mats Jutte) G3P1 1-9 3-10 2-15 02:00
2 Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G4P1 4-5 2-12 5-6 02:00
3 Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos) v Bas Broek/ Jonas de Boer G4P1 6-7 1-12 5-7 02:00
4 Tijn de Vries/ Maurits Boer v Dora & Lara (Lara Poelmann/ Dora Eskes) G4P1 5-5 5-7 10-2 02:00
5 A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Sienna Polman/ Indy den Hartog G3P1 2-7 2-16 6-4 02:00
6 Ruby Muller/ Naomi Kassa v Adam Shaw/ Roemer van Hall G3P1 4-7 8-4 8-4 02:00
7 Mathijs Verdonk/ Seb Blok v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 3-7 3-9 5-6 02:00
18:00 1 Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) G1P1 5-5 10-1 8-3 02:00
Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 7-7 4-7 7-5 02:00
2 Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) v Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich) GR1P1 4-6 4-3 10-1 02:00
De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) G1P1 7-2 10-3 6-5 02:00
3 Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 8-4 8-3 7-5 02:00
Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) G2P1 6-2 6-2 6-2 02:00
4 Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 6-6 2-6 7-7 02:00
5 Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) G2P1 6-4 7-2 8-1 02:00
Zondag 10 Februari 2019
13:00 1 Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx) GR4P1 4-6 4-7 0-1 02:00
2 The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) v Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) GR4P1 3-10 3-7 0-16 02:00
3 Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers) v Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich) GR1P1 9-4 5-9 13-2 02:00
4 Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) v Hillegom groen 2 HTC (Mick Schrage/ Meike Manders) GR1P1 5-6 4-7 7-6 02:00
15:00 1 Mathijs Verdonk/ Seb Blok v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 2-8 2-10 5-8 02:00
2 Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh G1P1 6-5 6-6 7-4 02:00
3 De Tijgers Zandvoort (Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit) v MACA Roni (Nina Verhoeff/ Robin Spee) GR4P1 9-3 10-0 13-1 02:00
4 Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) v Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers GR1P1 4-6 4-7 5-7 02:00
16:00 1 Bas Broek/ Jonas de Boer v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G4P1 8-1 3-6 3-7 02:00
2 Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) G2P1 5-3 5-6 10-0 02:00
3 Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle v Girlpower (Maurine Roelants/ Tamar ten Broeke) GR3P1 8-1 12-9 9-2 02:00
4 Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) v Team FeLoMe (Lotte Dammroff/ Merle Kal/ Feline Boissevain) GR3P1 3-6 6-7 6-5 02:00
5 Houtvaart (Mats van Merkestein/ Daniël Vrijburg) v Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) GR3P1 5-6 4-8 3-11 02:00
17:00 1 EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) GR2P1 6-7 9-4 11-5 02:00
Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 7-3 3-6 5-4 02:00
2 De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg G1P1 7-3 6-6 5-7 02:00
Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 3-4 7-3 7-4 02:00
3 ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra) v Hillegom Linde en Evi (Linde Zwetsloot/ Evi van Tol) GR2P1 5-4 6-5 6-6 02:00
Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker v Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) GR2P1 5-6 6-7 5-5 02:00
4 Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 3-7 8-5 1-13 02:00
Ruby Muller/ Naomi Kassa v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G3P1 5-4 3-10 7-3 02:00
5 Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v Sienna Polman/ Indy den Hartog G3P1 3-10 1-11 2-10 02:00
6 Adam Shaw/ Roemer van Hall v Stan en Mats Jutte (Stan Jutte/ Mats Jutte) G3P1 2-11 4-6 4-9 02:00
7 Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos) v Tijn de Vries/ Maurits Boer G4P1 8-4 5-8 9-2 02:00
8 Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) G2P1 6-4 4-9 9-0 02:00
9 Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter v Dora & Lara (Lara Poelmann/ Dora Eskes) G4P1 3-8 2-9 5-6 02:00
Zondag 3 Maart 2019
13:00 1 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx) v Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) GR4P1 5-7 3-9 4-7 02:00
2 The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) v MACA Roni (Nina Verhoeff/ Robin Spee) GR4P1 6-6 9-3 5-7 02:00
3 Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 1-8 4-4 3-9 02:00
4 Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v De Tijgers Zandvoort (Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit) GR4P1 4-8 9-3 7-7 02:00
14:00 4 Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) v Mathijs Verdonk/ Seb Blok G2P1 1-8 10-2 4-6 02:00
15:00 1 Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) v Hillegom groen 2 HTC (Mick Schrage/ Meike Manders) GR1P1 6-1 7-2 02:00
Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) v Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) G2P1 6-4 8-3 4-4 02:00
2 Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers v Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich) GR1P1 8-3 10-4 7-3 02:00
Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 8-4 9-2 10-4 02:00
3 EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) v Hillegom Linde en Evi (Linde Zwetsloot/ Evi van Tol) GR2P1 7-3 7-6 8-4 02:00
De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh G1P1 1-6 3-8 6-5 02:00
4 Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) v Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers) GR1P1 3-8 5-8 3-8 02:00
Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg G1P1 8-2 9-2 3-6 02:00
16:00 1 Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 6-2 7-7 8-1 02:00
2 Ruby Muller/ Naomi Kassa v Sienna Polman/ Indy den Hartog G3P1 3-6 2-11 1-6 02:00
3 A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) v Stan en Mats Jutte (Stan Jutte/ Mats Jutte) G3P1 0-7 3-8 3-9 02:00
4 Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 6-3 2-11 5-3 02:00
5 Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v Adam Shaw/ Roemer van Hall G3P1 3-6 7-4 5-7 02:00
17:00 1 ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra) v Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker GR2P1 7-2 9-3 6-6 02:00
2 Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) v Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) GR2P1 6-5 8-7 6-5 02:00
3 Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle v Team FeLoMe (Lotte Dammroff/ Merle Kal/ Feline Boissevain) GR3P1 6-4 7-6 5-5 02:00
4 Houtvaart (Mats van Merkestein/ Daniël Vrijburg) v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) GR3P1 7-12 9-6 7-6 02:00
5 Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) v Girlpower (Maurine Roelants/ Tamar ten Broeke) GR3P1 6-6 8-6 7-7 02:00
6 Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos) v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G4P1 9-2 7-4 10-1 02:00
7 Bas Broek/ Jonas de Boer v Dora & Lara (Lara Poelmann/ Dora Eskes) G4P1 3-8 2-14 7-6 02:00
8 Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter v Tijn de Vries/ Maurits Boer G4P1 4-8 7-4 3-13 02:00
Zondag 10 Maart 2019
13:00 1 Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) v Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers) GR1P1 7-4 3-8 4-8 02:00
The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) v 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx) GR4P1 7-5 7-3 6-6 02:00
2 Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers v Hillegom groen 2 HTC (Mick Schrage/ Meike Manders) GR1P1 8-3 9-2 3-6 02:00
De Tijgers Zandvoort (Bodi Beck/ Dani Nijkamp/ Morris Pit) v Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) GR4P1 2-7 4-7 6-5 02:00
3 Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) v Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich) GR1P1 3-7 8-4 6-8 02:00
Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) v MACA Roni (Nina Verhoeff/ Robin Spee) GR4P1 10-4 9-3 11-3 02:00
14:00 1 Thijmen Kemper/ Parsa Memarian v A.M. Overhout (Arno Lauterslager/ Milo Spruijt) G3P1 4-4 4-7 4-5 02:00
2 Adam Shaw/ Roemer van Hall v Sienna Polman/ Indy den Hartog G3P1 3-8 5-2 4-10 02:00
3 Ruby Muller/ Naomi Kassa v Stan en Mats Jutte (Stan Jutte/ Mats Jutte) G3P1 0-9 1-11 3-7 02:00
15:00 1 De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) G1P1 2-6 4-5 9-3 02:00
Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Mathijs Verdonk/ Seb Blok G2P1 5-8 5-6 1-14 02:00
2 Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) v Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) G1P1 6-2 5-3 8-5 02:00
Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) G2P1 5-3 10-2 6-2 02:00
3 Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg v Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh G1P1 8-4 12-4 9-4 02:00
Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 1-10 2-8 3-10 02:00
4 JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 5-3 0-8 9-1 02:00
Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 1-7 10-2 1-8 02:00
16:00 1 Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos) v Dora & Lara (Lara Poelmann/ Dora Eskes) G4P1 5-5 6-3 10-1 02:00
2 Tijn de Vries/ Maurits Boer v Nedim Sezer/ Maya Gümüs G4P1 6-5 5-4 3-9 02:00
3 Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter v Bas Broek/ Jonas de Boer G4P1 4-7 2-9 0-10 02:00
17:00 1 Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker v Hillegom Linde en Evi (Linde Zwetsloot/ Evi van Tol) GR2P1 5-4 5-7 9-3 02:00
2 EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) v Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) GR2P1 4-6 7-7 10-1 02:00
3 ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra) v Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) GR2P1 7-4 5-7 8-2 02:00
4 Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle v Game Set Match (Maurits Duin/ Jasper van Wageningen) GR3P1 5-6 11-4 5-6 02:00
5 Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) v Team FeLoMe (Lotte Dammroff/ Merle Kal/ Feline Boissevain) GR3P1 6-7 9-5 5-7 02:00
6 Houtvaart (Mats van Merkestein/ Daniël Vrijburg) v Girlpower (Maurine Roelants/ Tamar ten Broeke) GR3P1 3-10 4-7 6-8 02:00
Niet gepland
De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 __________
Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 __________
Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg v Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) G1P1 __________
Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) G1P1 __________
De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) v Lars, Brandon, Jesper (Lars Koppers/ Jesper van Oerle/ Motoc) G1P1 __________
Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis) v JC Boys (Christian Lindeman/ Joep Damen/ Pepijn Hilbrandie) G1P1 __________
Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg v Nils & Alexander (Nils Koppers/ Alexander Tammes) G1P1 __________
Emma van Iersel/ Xavier de Haas/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh v Dinand&Daan (Daan Hoevers/ Dinand Thorborg) G1P1 __________
Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) G2P1 __________
Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v Mathijs Verdonk/ Seb Blok G2P1 __________
Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 __________
Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 __________
Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan v TV Vijfhuizen 2 (Emma van Iersel/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) G2P1 __________
Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent) v Stan & Mats (Stan van der Linden/ Mats Jansen) G2P1 __________
Jiri en Chimène (Chimène Hulst/ Jiri Marcek) v Lucky Strike 2 (Lars Grifhorst/ Roy Goossens/ Milan van Beem) G2P1 __________
Lucky Strike 1 (Wemer/ Mats de Waard) v Mathijs Verdonk/ Seb Blok G2P1 __________

Volg dit toernooi op www.haarlemsejeugdcompetitie.nl.

© PlanMySport - 14 Okt 2019 17:11