Genneper Parken Tennis
IZC 2018 - GD
dinsdag 3 april 2018 t/m dinsdag 3 juli 2018
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Dinsdag 17 April 2018
20:00 13 Janneke Haringx-Hanselaar/ Jan-Willem Haringx v Bjorn van Rijn/ Janine van Rijn - Baetsen GDP3 3-6 4-4 01:00
14 Eric Maas/ Marloe Looijschelder v Jimmy Kimman/ Renske Schapendonk GDP4 6-0 6-2 01:00
15 Linda Muskens/ Joop Versteegh v Agnes Berndsen/ Hans Berndsen GDP3 6-1 5-3 01:00
21:00 13 Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink v Sophie Truijens/ Jasper de Vreede GDP1 3-6 2-3 01:00
14 Peter Calkhoven/ Karin Calkhoven v Martien Hendriks/ Linda Breukers-Kooijmans GDP4 2-6 0-6 01:00
Dinsdag 24 April 2018
20:00 13 Linda Muskens/ Joop Versteegh v Janneke Haringx-Hanselaar/ Jan-Willem Haringx GDP3 2-6 4-6 01:00
14 Lex van Schoonhoven/ DaniŽlle van der Ven v Marijke Adang/ Roel Linssen GDP2 6-4 5-1 01:00
21:00 13 Martien Hendriks/ Linda Breukers-Kooijmans v Eric Maas/ Marloe Looijschelder GDP4 7-5 5-4 01:00
Dinsdag 1 Mei 2018
20:00 12 Edwin Nijkamp/ Rian Koeken v Monique Bertels/ Coy Koopal GDP1 6-0 5-6 01:00
14 Linda Muskens/ Joop Versteegh v Bjorn van Rijn/ Janine van Rijn - Baetsen GDP3 3-6 1-5 01:00
15 Lotte Voeten/ Robbert Maatman v Astrid van Wijngaarden/ Paul Kaufholz GDP2 6-6 3-3 01:00
21:00 12 Wilco de Quartel/ Magda Filon v Joris van den Broek/ Esther van den Broek GDP1 6-3 6-2 01:00
13 Martien Hendriks/ Linda Breukers-Kooijmans v Jimmy Kimman/ Renske Schapendonk GDP4 6-2 6-4 01:00
15 Agnes Berndsen/ Hans Berndsen v Maaike de Reuver/ Marc Blaauw GDP3 6-1 6-2 01:00
Dinsdag 8 Mei 2018
20:00 12 Joris van den Broek/ Esther van den Broek v Monique Bertels/ Coy Koopal GDP1 7-5 4-2 01:00
13 Edwin Nijkamp/ Rian Koeken v Sophie Truijens/ Jasper de Vreede GDP1 6-3 0-5 01:00
14 Frederike Oosterhoff/ John de Kock v Jimmy Kimman/ Renske Schapendonk GDP4 6-3 6-3 01:00
15 Lotte Voeten/ Robbert Maatman v Fabio Tat/ Claire Cavens GDP2 6-2 6-2 01:00
21:00 14 Susanne Bierens/ Paul Slaats v Astrid van Wijngaarden/ Paul Kaufholz GDP2 6-1 3-1 01:00
Dinsdag 15 Mei 2018
20:00 12 Edwin Nijkamp/ Rian Koeken v Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink GDP1 4-6 6-3 01:00
13 Ron Bisschops/ Elleke Krijger v Eric Maas/ Marloe Looijschelder GDP4 6-2 5-1 01:00
14 Peter Calkhoven/ Karin Calkhoven v Jimmy Kimman/ Renske Schapendonk GDP4 6-1 4-6 01:00
15 Janneke Haringx-Hanselaar/ Jan-Willem Haringx v Huub Segeren/ Marianne Vereijken GDP3 3-6 4-5 01:00
Dinsdag 22 Mei 2018
20:00 12 Lotte Voeten/ Robbert Maatman v Lex van Schoonhoven/ DaniŽlle van der Ven GDP2 4-6 4-4 01:00
13 Wilco de Quartel/ Magda Filon v Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink GDP1 6-4 3-3 01:00
21:00 13 Ron Bisschops/ Elleke Krijger v Martien Hendriks/ Linda Breukers-Kooijmans GDP4 1-6 4-6 01:00
14 Susanne Bierens/ Paul Slaats v Fabio Tat/ Claire Cavens GDP2 6-1 3-0 01:00
Dinsdag 29 Mei 2018
20:00 12 Frederike Oosterhoff/ John de Kock v Martien Hendriks/ Linda Breukers-Kooijmans GDP4 3-6 1-6 01:00
13 Fabio Tat/ Claire Cavens v Lex van Schoonhoven/ DaniŽlle van der Ven GDP2 6-2 6-1 01:00
21:00 13 Linda Muskens/ Joop Versteegh v Huub Segeren/ Marianne Vereijken GDP3 6-4 6-1 01:00
Dinsdag 5 Juni 2018
20:00 13 Wilco de Quartel/ Magda Filon v Monique Bertels/ Coy Koopal GDP1 4-6 4-3 01:00
14 Lotte Voeten/ Robbert Maatman v Marijke Adang/ Roel Linssen GDP2 3-6 2-3
15 Ron Bisschops/ Elleke Krijger v Frederike Oosterhoff/ John de Kock GDP4 6-1 6-2 01:00
21:00 13 Edwin Nijkamp/ Rian Koeken v Joris van den Broek/ Esther van den Broek GDP1 6-6 2-3 01:00
14 Agnes Berndsen/ Hans Berndsen v Huub Segeren/ Marianne Vereijken GDP3 6-4 3-3
Dinsdag 19 Juni 2018
19:00 12 Agnes Berndsen/ Hans Berndsen v Janneke Haringx-Hanselaar/ Jan-Willem Haringx GDP3 7-5 0-5 01:00
20:00 12 Fabio Tat/ Claire Cavens v Marijke Adang/ Roel Linssen GDP2 6-4 2-2 01:00
13 Astrid van Wijngaarden/ Paul Kaufholz v Lex van Schoonhoven/ DaniŽlle van der Ven GDP2 6-2 6-3 01:00
15 Ron Bisschops/ Elleke Krijger v Peter Calkhoven/ Karin Calkhoven GDP4 6-2 2-4 01:00
21:00 12 Joris van den Broek/ Esther van den Broek v Sophie Truijens/ Jasper de Vreede GDP1 6-6 2-5 01:00
13 Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink v Monique Bertels/ Coy Koopal GDP1 6-6 6-4 01:00
Dinsdag 26 Juni 2018
19:00 12 Agnes Berndsen/ Hans Berndsen v Bjorn van Rijn/ Janine van Rijn - Baetsen GDP3 6-6 1-1 01:00
20:00 12 Ron Bisschops/ Elleke Krijger v Jimmy Kimman/ Renske Schapendonk GDP4 6-0 6-1 01:00
14 Fabio Tat/ Claire Cavens v Astrid van Wijngaarden/ Paul Kaufholz GDP2 3-6 2-2 01:00
21:00 12 Wilco de Quartel/ Magda Filon v Edwin Nijkamp/ Rian Koeken GDP1 6-3 6-3
13 Frederike Oosterhoff/ John de Kock v Eric Maas/ Marloe Looijschelder GDP4 1-6 2-2 01:00
14 Joris van den Broek/ Esther van den Broek v Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink GDP1 5-7 1-3 02:00
Dinsdag 3 Juli 2018
19:00 12 Susanne Bierens/ Paul Slaats v Marijke Adang/ Roel Linssen GDP2 6-3 3-1 01:00
20:00 12 Janneke Haringx-Hanselaar/ Jan-Willem Haringx v Maaike de Reuver/ Marc Blaauw GDP3 6-3 6-0 01:00
Niet gepland
Monique Bertels/ Coy Koopal v Sophie Truijens/ Jasper de Vreede GDP1 4-6 4-6 01:00
Wilco de Quartel/ Magda Filon v Sophie Truijens/ Jasper de Vreede GDP1 7-5 4-2 01:00
Susanne Bierens/ Paul Slaats v Lotte Voeten/ Robbert Maatman GDP2 6-3 1-3 02:00
Astrid van Wijngaarden/ Paul Kaufholz v Marijke Adang/ Roel Linssen GDP2 5-4 0-0 01:00
Susanne Bierens/ Paul Slaats v Lex van Schoonhoven/ DaniŽlle van der Ven GDP2 6-3 6-0
Maaike de Reuver/ Marc Blaauw v Huub Segeren/ Marianne Vereijken GDP3 2-6 2-6
Bjorn van Rijn/ Janine van Rijn - Baetsen v Huub Segeren/ Marianne Vereijken GDP3 6-0 6-1 02:00
Linda Muskens/ Joop Versteegh v Maaike de Reuver/ Marc Blaauw GDP3 6-2 6-0 01:00
Bjorn van Rijn/ Janine van Rijn - Baetsen v Maaike de Reuver/ Marc Blaauw GDP3 6-0 6-2
Peter Calkhoven/ Karin Calkhoven v Eric Maas/ Marloe Looijschelder GDP4 4-6 5-0 01:00
Frederike Oosterhoff/ John de Kock v Peter Calkhoven/ Karin Calkhoven GDP4 4-6 4-6 01:00

Volg dit toernooi op www.genneperparkentennis.nl.

© PlanMySport - 18 Sep 2019 18:23