ATC Emelwerth
Clubkampioenschappen 2018
maandag 11 t/m zaterdag 16 juni 2018
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Maandag 11 Juni 2018
18:30 1 Ashley van Assen v Jaimy Kuster GROENP1 6-4 6-3 00:58
2 Demi van der Wiel v Noor de Jong ORANJEP1 6-2 6-2 00:27
6 Tristan van der Wiel v Lars Brinks ORANJEP1 6-2 6-2 00:28
20:00 1 Marijn Noteboom v Ashley van Assen GROENP1 6-3 6-3 00:39
2 Diego van Assen v Noor de Jong ORANJEP1 6-2 6-2
5 Alma Middelbeek/ Erika Havelaar v Willy Luimes/ Edi Luimes-Schippers DD6P1 6-0 6-0 00:52
6 Ivo Noteboom/ Bert Prins v Harry de Ridder/ Albert Boersma HD7P1 6-1 6-0 01:06
7 Gerard Veerbeek v Wilco Ronner HE7P1 7-6 4-6 4-6 02:17
9 Nancy van Assen-Jacobs v Matthea ten Klooster DE7P1 6-3 6-0 01:03
20:30 10 Tristan van der Wiel v Demi van der Wiel ORANJEP1 6-3 6-3 01:30
Dinsdag 12 Juni 2018
19:30 9 Matthea ten Klooster v Ilona Blauw DE7P1 6-4 4-6 6-2 02:09
10 Peter Brouwer/ Wim de Jong v Harry de Ridder/ Albert Boersma HD7P1 6-2 6-3 01:18
20:00 5 Ronnie Stobbe v Narres de Jong HE6P2 5-7 6-4 6-2 02:13
6 Tom Brinks v Bas Smits HE6P1 6-1 6-1 01:22
7 Remco Witteveen/ Dick Kramer v Arjan Larink/ Gerrit de Raad HD5P1 7-6 1-6 6-3 02:13
Woensdag 13 Juni 2018
18:30 7 Harry de Ridder/ Albert Boersma v Frank Hoogenboom/ Pim Wiersma HD7P1 6-2 6-3 01:32
19:30 9 Alma Middelbeek/ Erika Havelaar v Josien Campmans/ Janet Smid DD6P1 6-1 6-3 01:37
20:00 6 Remco Witteveen/ Dick Kramer v Bas Smits/ Stefan Swillens HD5P1 7-6 6-3 01:35
7 Ivo Noteboom/ Bert Prins v Peter Brouwer/ Wim de Jong HD7P1 6-0 6-1 00:58
10 Maarten Riep v Arjan Larink HE5P1 6-4 0-6 6-3 01:49
21:30 5 Narres de Jong v Wilco Ronner HE7P1 6-2 6-2 01:09
Donderdag 14 Juni 2018
18:30 7 Nancy van Assen-Jacobs v Ilona Blauw DE7P1 6-3 6-0 01:24
8 Josien Campmans/ Janet Smid v Willy Luimes/ Edi Luimes-Schippers DD6P1 6-0 6-0 00:50
20:00 5 Ivan Semper v Arjan Larink HE5P1 4-6 6-3 6-7 02:21
6 Alma Middelbeek/ Gerrit de Raad v Annemieke Nieuwdam-Bos/ Robert Roorda GD5P1 6-0 6-1 01:02
8 Josien Campmans/ Janet Smid v Ilona Blauw/ Marijke Boersma DD6P1 6-3 6-1 01:32
9 Frank Stobbe v Bas Smits HE6P1 6-4 1-6 6-4 02:01
10 Narres de Jong v Stefan Swillens HE6P2 4-6 2-6 01:25
Vrijdag 15 Juni 2018
20:00 5 Peter Brouwer/ Wim de Jong v Frank Hoogenboom/ Pim Wiersma HD7P1 6-2 6-2 01:06
6 René Semper/ Patrick van Assen v Arjan Larink/ Gerrit de Raad HD5P1 4-6 0-6 01:03
7 Mark Riemersma/ Jessica Korf-Eskes v Annemieke Nieuwdam-Bos/ Robert Roorda GD5P1 6-1 6-0 01:03
8 Tom Brinks v Frank Stobbe HE6P1 wo
9 Ronnie Stobbe v Stefan Swillens HE6P2 6-4 2-6 6-1 02:00
Zaterdag 16 Juni 2018
11:00 1 Lars Brinks v Demi van der Wiel ORANJEP1 0-6 0-6 00:28
2 Tristan van der Wiel v Diego van Assen ORANJEP1 0-6 0-6 00:30
6 René Semper/ Patrick van Assen v Bas Smits/ Stefan Swillens HD5P1 5-7 2-6 01:33
8 Mark Riemersma/ Jessica Korf-Eskes v Alma Middelbeek/ Gerrit de Raad GD5P1 6-1 6-2 01:16
12:30 1 Lars Brinks v Diego van Assen ORANJEP1 0-6 0-6 01:30
2 Tristan van der Wiel v Noor de Jong ORANJEP1 6-0 6-0 02:36
5 Bas Smits v Ronnie Stobbe HE6X 3-6 3-6 01:47
8 Tom Brinks v Stefan Swillens HE6X 6-2 6-0 01:09
9 Willy Luimes/ Edi Luimes-Schippers v Ilona Blauw/ Marijke Boersma DD6P1 1-6 1-6 01:08
14:00 1 Demi van der Wiel v Diego van Assen ORANJEP1 3-6 3-6 01:14
2 Lars Brinks v Noor de Jong ORANJEP1 6-3 6-3
5 Arjan Larink/ Gerrit de Raad v Bas Smits/ Stefan Swillens HD5P1 6-3 6-4 01:25
6 Maarten Riep v Ivan Semper HE5P1 1-6 2-6 01:11
8 Narres de Jong v Gerard Veerbeek HE7P1 6-2 6-2 01:08
9 Remco Witteveen/ Dick Kramer v René Semper/ Patrick van Assen HD5P1 6-2 7-5 01:39
15:30 5 Marijn Noteboom v Jaimy Kuster GROENP1 7-5 6-3 01:00
6 Tom Brinks v Ronnie Stobbe HE6X#F 7-5 6-1 01:50
8 Alma Middelbeek/ Erika Havelaar v Ilona Blauw/ Marijke Boersma DD6P1 6-2 6-3 01:37
9 Ivo Noteboom/ Bert Prins v Frank Hoogenboom/ Pim Wiersma HD7P1 6-0 6-0 00:59

Volg dit toernooi op www.emelwerth.nl.

© PlanMySport - 21 Aug 2019 02:37